8. 10. 2016 JKY D.ÚJEZD 1.LIGA

8. 10. 2016 VOLEJBAL 1. LIGA JUNIOREK D.ÚJEZD.

V sobotu dne 8. 10. 2016 odjíždíme k dvěma zápasům 1. ligy juniorek do Dolního Újezdu. Po dlouhé době máme k dispozici Terezu Peškovou, druhou blokařku družstva juniorek, která se vrací po zranění natržených vazů kotníku. Dále začíná hrát 2 týdny z angíny se léčící Natálie Foldynová. Bohužel problémy se zády má Aneta Kőhlerová, která se na turnaji ve Svitavách srazila se spoluhráčkou, nějak si „hrkla“ se zády a nyní ji bolí.

TJ SOKOL Dolní Újezd – TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  1 :  3              24:26, 17:25, 26:24, 15:25

Průběh setů v 1. zápasů (naše body jsou červeně značené):                                                                                                                            1. set 5:5, 9:7,12:11, 14:17, 18:17, 21:18, 23:20, 24:26                                                                           2. set 5:9, 9:10, 14:14, 14:17, 14:15, 16:18                                                                                              3. set 2:8, 4:10, 7:13, 11:16, 15:18, 16:19, 23:19, 26:24                                                                          4. set 2:7, 5:8, 8:11, 9:19, 18:17, 13:23

Družstvo soupeře známe již několik let a českotřebovské dívky většinou vzájemných zápasů vyhrály. Takže máme povinnost vyhrát, vzhledem k získání bodů a tím přidělení třetího místa v tabulce 1. ligy JKY.

TJ SOKOL Dolní Újezd – TJ SOKOL ČESKÁ  TŘEBOVÁ           0 :  3    20:25, 22:25, 23:25

Průběh setů v 2. zápasů (naše body jsou červeně značené):                                                                                                                            1. set 9:9, 12:11,14:15, 16:20, 18:22                                                                                                          2. set 6:7, 8:12, 14:15, 15:17, 19:20, 20:21                                                                                              3. set 3:2, 5:5, 11:8, 13:9, 17:11, 20:18, 22:20, 23:25

Průběh druhého zápasu 1. a 2. setu, byl naprosto stejný. Žádné družstvo si nevytvoří větší bodový náskok, až teprve v koncovce setu se rozhoduje o vítězství. Vyhráváme 1 a 2 set. Třetí set byl ze strany českotřebovských dívek hrozný.  Dívky prohrávají 9:13, 11:17, teprve nyní začínají hrát a stahovat bodový náskok soupeře. Nejednou jdou a makají, přidávají bodík po bodíku. Za stavu 20:22, jsem věřil, že to zvládnou, protože se dostanou do takového „laufu“ v kterém neprohrávají.

Hrála a střídala: kapitánka Veronika Šplíchalová, Linda Klimková, Kristýna Bělková, Tereza Pešková, Aneta Kőhlerová (střídala), Kristýna Voleská, Michaela Bečičková, Natálie Foldynová, Tereza Kašparová, Monika Nerudová.