19. 2. 2022 VOLEJBAL, JUNIOŘI Č. TŘEBOVÁ-DŘEVĚNICE.

Po dlouhé době dne 19.2.2022 nastupujeme k dalšímu zápasu KP juniorů, proti vedoucímu družstvu soutěže, družstvu Dřevěnic. Bohužel nebyl k dispozici Ondra Lukáš, takže jsme na smeči museli alternovat. Chtěli jsme za pojit na náhře Jonáše, což se od 2.setu prvního zápasu podařilo. Jonášovi se dařilo. Zápas byl bojovný, zpočátku byli kluci laxní při bojovnosti při vybírání v poli, ale postupně se do bojovnosti dostali. Zápas byl bojovný, kvalitní a určitě se divákům líbil. Koncovku čtvrtého setu jsme si prohráli sami, a tak se rozhodovalo v tie-breaku, kde jsme soupeře spláchli 15-3.

Do druhého zápasu jsme nasadili vítěznou sestavu, ale klukům se první dva sety vůbec nepovedli. Od třetího setu šel nahrávat M. Bělka a hra se vyrovnala a v setu vítězíme. Bohužel se M. Bělka zranil, a i když hrdinně bojoval s bolestí, tak 4.set nedohrál. Kluci i tak bojovali a soupeři nedali nic zadarmo, ale zápas už neotočili.

Č. Třebová-Dřevěnice 3:2, 1:3

Nastoupili: Bělka, Hruška, Vávra, Svojanovský, Šumbera, Štech, Sýkora, Kalousek a Kečkéš.