16. 12. 2017 JŘI H. BROD 1. LIGA

16. 12. 2017 VOLEJBAL JUNIORŮ  JISKRA H. BROD-SOKOL Č. TŘEBOVÁ.

Dne 16. 12. 2017 odehráli junioři další kolo 1. ligy na půdě druhého družstva pořadí tabulky, družstva H. Brodu.

Zápas v H. Brodě byl pro nás testem, zda po půlce soutěže hra našeho družstva vykazuje progres kvality. S družstvem domácích jsme se již utkali v 1. kole soutěže, a poměrně lehce jsme v domácím prostředí prohráli. Zápasy v H. Brodě nám ukázaly, že jdeme správnou cestou. I když jsme pravidelně střídali hráče, aby každý hráč odehrál minimálně jeden zápas, držely jsme se soupeřem vyrovnaný stav, který soupeři znemožnil poslat na hřiště hráče z lavičky. Kluci v obou zápasech minimálně chybovali, na smeči se dařilo hlavně Kadlecovi, sekundovali mu Lukáš a Skřivánek s Kostkou, na středu sítě dělal soupeři starosti Šplíchal, a Koudelný s Hubáčkem ukázali svoji bojovnost. Bělka se od posledního zápasu výrazně zlepšil na nahrávce. V čem nás soupeř převyšoval, tak to byla rychlá hra přes oba kůly, které se nám nedařilo kvalitně bránit, ale na to kluci odpovídali bojovnou hrou v poli a dohráváním útoků z hlavního kůlu. Ze strany našeho družstva to byly dva nejkvalitněji odehrané zápasy za půlku sezony spolu s vyhraným setem proti Č. Třebové II.

Sokol Č. Třebová reprezentovali Kadlec, Bělka, Šplíchal, Lukáš, Koudelný, Kostka,  Jireček, Hubáček  a Skřivánek.

16.12. 10:00

Havlíčkův Brod