29. - 30. 10. 2016 ČP JKY H. KRÁLOVÉ

29. - 30. 10. 2016 ČP JUNIOREK HRADEC KRÁLOVÉ.

V sobotu dne 29. - 30. 10. 2016 odjíždíme do Hradce Králové, kde se budeme účastnit kvalifikace do Českého poháru juniorek. K dispozici máme Veroniku Šplíchalovou, Terezu Peškovou, Lindu Klimkovou, Anetu Kőhlerovou, Natálii Foldynovou, Kristýnu Voleskou, Míšu Bečičkovou, Hanu Václavkovou, Moniku Nerudovou, Terezu Kašparovou. Čekají nás čtyři zápasy základní skupiny, podaří li se vyhrát skupinu, nemusíme již hrát o pořadí další zápasy. Postupujeme přímo do první osmičky.

Sobota 29. 10. 2016

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ JIHLAVA BEDŘICHOV            2 :  1              21:25, 25:23, 15:11

Soupeř hrající společnou skupinu 1. ligy juniorek, takže se již trochu známe. Připadá mi, že na tohoto soupeře neumí českotřebovské dívky zahrát.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ  LITOMYŠL                                           2 :  0              28:25, 25:19

Střídáme, na hřiště pouštíme ostatní dívky.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ  SLÁVIA HRADEC KRÁLOVÉ          2 :  0              25:21, 25:15

Zápas s Hradcem Králové, by měl být ten, který bude rozhodovat o prvním místě ve skupině. Vedení družstva Hradce se vyjadřovalo, že nám tentokrát vrátí porážku z turnaje v Přerově, kde jsme je 2:1 porazili. Začínáme skvěle, na co dívky sáhnou „udělají“, vedeme 10:1. Bohužel se stalo, co se stává poslední dobou. Dívky vedou, hrají skvěle, ale najednou začínají dělat zbytečné chyby, jako by nemusely hrát, ale pouze čekat, že se soupeř porazí sám. Během několika míčů, jsou českotřebovské dívky na dně a na co sáhnou, kazí. Prohráváme 12:16. Průběžně si bereme oba oddechové časy, daří se dívky vyhecovat a bodík po bodíku, stahovat náskok soupeře a úspěšně vyhrát, koncovku tohoto „divokého setu“.                                                                                    Druhý zápas je již „labutí písní družstva Hradce Králové“, od začátku jsme nahoře a jednoznačně družstvo HK přehráváme 25:15.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ  MORAVSKÁ TŘEBOVÁ                    2 :  0              25:12, 25:12

Opět střídáme, na hřiště pouštíme ostatní dívky.

Neděle 30. 10. 2016

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – SK VOLEJBAL KLATOVY                      2 :  0              25:18, 25:21

Počítáme body a zjišťujeme, že musíme vyhrát set.  A to se daří. Vyhráváme 2:0.

Hrála a střídala: kapitánka Veronika Šplíchalová, Linda Klimková, Aneta Kőhlerová, Natálie Foldynová, Kristýna Voleská, Michaela Bečičková, Hana Václavková, Nerudová Monika, Tereza Kašparová.

Vyhráváme skupinu A, postupujeme do první osmičky soutěže Českého poháru.

Junioři a juniorky