17. -18. 2. 2018 JKY TÁBOR ČP ČR

17. – 18. 2. 2018 ČP JUNIOREK VE VOLEJBALE TÁBOR.

sobota 17.2.2018

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká  Třebová –  TJ Lanškroun          0 : 2  17:25, 7:25

Nevím proč (asi stálé 5. místo ve skupině A), ale již třetí kolo Č. poháru, zahajujeme turnaj s družstvem Lanškrouna. Nezačínáme právě dobře, děláme velké množství chyb. Do druhého setu pouštíme Hladílkovou a Blažkovou. Prohráváme 2:0.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Španielka Řepy                       0 : 2  22:25, 22:25

Dle herní úrovně družstva Španielky, patřící Španielka mezi tři nejlepší družstva Č. poháru juniorek. Necháváme hrát základ. Prohráváme  2 x, 22: 25.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Uherské Hradiště     2 : x  kontumace

Družstvo Uherského Hradiště nepřijelo a turnaje Č. poháru se neúčastnilo. Českotřebovská děvčata vyhrávají 2:0.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Slavia H. Králové           2 : 0   25:23, 25:17

Toto bude rozhodující zápas o udržení v první osmičce. Českotřebovské družstvo juniorek si na děvčata z H. Králové  věří. První set je vyrovnaný, ale koncovka patří českotřebovačkám. Druhý set  je zahraný velice dobře a  soupeř z H. Králové nedostává šanci. Vyhráváme 2:0.

Neděle 18. 2. 2018

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Střešovice Praha        0 : 2    20:25, 16:25

Je to první zápas v neděli ráno a to nikdy nevíme, jak se které družstvo vyspí. Českotřebovské dívky hrají první set dobře, dokonce v koncovce setu vedou o 3. body. Bohužel kazíme servis a následují 3 chyby, které dostávají Střešovice do sedla. Prohráváme první set po vlastních chybách. Druhý set střídáme hráčky.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Volejbal Přerov      0 : 2    9:25, 11:25

Nejsme v zápase a soupeř nám nedává žádnou šanci. Prohráváme 0:2.

TJ SOKOL GEODÉZIE Česká Třebová – Volejbal Tábor   2 : 1  25:13, 22:25, 15:7

Poslední zápas turnaje a hrajeme s družstvem Tábora o udržení v první osmičce. První set je docela jednoduchá záležitost českotřebovských dívek, bod nám stačil k udržení v první osmičce. Vyhráváme 25:13. Druhý set vyhrává soupeř v koncovce. Třetí, rozhodující set je opět snadnou záležitostí českotřebovských dívek. Máme 8 bodů a opět se udržíme v první osmičce.

Pod vedením Rostislava Hanzelky a Jiřího Fišara, hrála a střídala: kapitánka Šplíchalová Veronika, Klimková Linda, Pešková Tereza, Voleská Kristýna, Foldynová Natálie, Viktorie Štefanová, Sabina Hladílková, Bělková Kristýna, Blažková Lucie.