16. 12. 2017 JKY D. ÚJEZD 1. LIGA

16. 12. 2017 VOLEJBAL 1. LIGA JUNIOREK  SK. C.       Č. TŘEBOVÁ – DOLNÍ ÚJEZD.

TJ SOKOL GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ – Sokol D. Újezd  3 : 0  25:18, 25:15, 25:10

TJ SOKOL GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ – Sokol D. Újezd  3 : 0  25:13, 25:12, 25:19

Sobota 16. 12. 2017, hostíme poslední družstvo tabulky 1. ligy juniorek skupiny C, družstvo Sokola Dolní Újezd. Zde bylo povinností českotřebovských dívek vyhrát, ani se jiný výsledek nečekal. Snažíme se střídat všechny dívky připravené k hraní, ale zároveň nepřipustit nějaký problém, který by soupeře nenastartoval k zlepšení výkonu. Ten je potřeba „držet dole, ve stavu v jakém se nachází, nedělat moc vlastních chyb, abychom soupeři nepomohli se zvednout“.  Je to jediná taktika, která platí na každé (nám výkonnostně hratelné) družstvo. Bez problémů, vyhráváme oba zápasy 3:0.

Nyní mají dívky do 26. 12. 2017 volno, potom následuje tradiční zimní soustředění, kdy se snažíme během 3 dní, dostat do dívek část fyzické přípravy a zlepšit herní činnosti, každé hráčky.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Pešková, Štefanová, Klimková, Foldynová, Bečičková, Hladílková, Voleská, Kašparová.                                                                                          1. liga juniorky - 1. část soutěže, skupina C (1-JKY-

liga juniorky - 1. část soutěže, skupina C

Zpracoval Rostislav Hanzelka