5. 9. 2018 JŘI V.MÝTO KP PCE KRAJE

5. 9. 2018, VOLEJBAL MUŽŮ, Č. TŘEBOVÁ-VYSOKÉ MÝTO.

Dne 5. 9. 2018 začala nová sezóny pro naše juniory v krajském přeboru 2. třídy mužů. Před tímto zápasem kluci absolvovali náročné soustředění a dva turnaje-junioři i kadeti v Lupenici.  Dnešní zápas byl odehrán v tělocvičně, což měla být výhoda pro naše družstvo. A první vítězný set tomu napovídal. K dispozici bylo 10 hráčů, kteří se úspěšně zapojili do obou zápasů. Oba zápasy byly velmi vyrovnané, vždyť hned 5 setů skončilo nejtěsnějším rozdílem. Na začátku sezóny kluci předvedli líbivý a bojovný volejbal, za která musím hráče pochválit. Je dobře, že má družstvo dva nahrávače, kteří každý z nich vyznávají různý styl nahrávky.  Hráli: Kostka, Kadlec, Skřivánek V. a L., Pejchal, Šplíchal, Jireček, Bělka, Lukáš a Červinka.

Česká Třebová-V. Mýto 1:3, 0:3

Zapsal Michal Kadlec