20. 12. 2017 JŘI UKONČENÍ ROKU 2017.

20. 12. 2017 VÁNOČNÍ TURNAJ JUNIORSKÉHO DRUŽSTVA VOLEJBALISTŮ VE ST.TENISU.

Dne 20. 12. 2017 se junioři Sokola rozloučili s kalendářním rokem 2017 turnajem ve stolním tenisu.  K turnaji jsme využili hernu stolního tenisu Sokola, a protože jsme byli k turnaji „na licho“, pozvali jsme k turnaji „Šánu“ Martina Adama. Po hodince hraní, kdy se utkal každý s každým na 2 vítězné sety, se potvrdili předpoklady, že se mladí mají od zkušených matadorů, kteří vyrůstali na turnajích o přestávkách na místním gymnáziu, kdy se hrálo učebnicemi na lavicích, stále co učit. Pořadí turnaje veteránů: 1.Adam M., 2. Kadlec M., junioři: od prvního místa. Šplíchal, Skřivánek, Kadlec J, Hubáček, Lukáš a Kostka.

M. Kadlec

Junioři a juniorky