3. 10. 2020 VOLEJBAL, KP MUŽŮ 2 TŘÍDY Č. TŘEBOVÁ-V. MÝTO.

Dne 3. 10. 2020 sehráli kluci další zápas v přeboru mužů proti V. Mýtu. Bylo pěkné počasí, a teplo, tak i přesto, že už týden jsme trénovali v tělocvičně, odehráli jsme zápas na venkovních kurtech. Soutěž je letos hodně vyrovnaná, a tak jsem tajně doufal, že by kluci nějaké body mohli získat. První zápas byl celkem vyrovnaný, ale je to stále stejný obrázek, soupeři jsou zkušení a moc chyb nedělají a kluci holt ještě ano. Druhý zápas byl z naší strany povedenější, ale nakonec slavila úspěch zkušenost. Za stavu 2:1 a 9:3 pro naše kluky, si kluci začali myslet, že je „hotovo“ trochu ubrali na koncentraci a soupeř toho využil. Prohra v tiebreaku je letos první, ale myslím si, že kluci bojovali a předvedli slušný volejbal. K zápasům nastoupili: Bělka, Hruška, Kadlec, Skřivánek, Lukáš, Sykora a Štech.

Č. Třebová-V. Mýto 0:3, 2:3

MK