22. 9. 2019, VOLEJBAL JUNIOŘI, LETOHRAD-Č. TŘEBOVÁ, KP M2.

Dne 22. 9. 2019 odehrálo družstvo juniorů další zápas v přeboru mužů Pardubického kraje, tentokrát v tělocvičně v Letohradě. Domácí tým, který tvoří hráči s druholigovou zkušeností, a výškovou převahou, budil zpočátku respekt. Ale kluci odehráli první dva sety prvního zápasu nebojácně a sahali v jednom setu po vítězství. Útok táhl především Ondra Lukáš a Honza Kadlec, ale hra měla svoji tvář. Do druhého zápasu dostal na liberu příležitost Cyril Šumbera a dva sety na nahrávce odehrál Míša Štech. Dnes u obou zápasů byla vidět snaha, bojovnost a soudržnost, pokračování včerejšího posledního setu se Svitavami. Ale překvapili mne dva poslední sety druhého zápasu, kdy byli na hřišti Šumbera, Štech a Svoboda-hráči kteří sbírají zkušenosti a Kadlec, Lukáš a Hruška, už zkušení borci. Hra se mi velmi líbila. Blížila se mé představě, jak by se na hřišti mělo bojovat. Nechci dnes nikoho vychvalovat, protože se všichni snažili, a všichni zaslouží pochvalu, ale jedno jméno zmíním (ať mi ostatní hráči prominou) Míša Štech. Oproti včerejšku zlepšení na náhře o 100 % a hlavně bojovnost na hřišti o 200 %. (Ale stále je to na 75% toho, co si myslím, že ve Štechovi je).

Dnes zápasy odehráli : Kadlec, Štech, Lukáš, Bělka, Sykora, Svoboda, Šumbera a Hruška.

Michal Kadlec

Letohrad-Č. Třebová 3:0, 3:0