4. 11. 2018 JŘI BUČOVICE KP JHM

4. 11. 2018 VOLEJBAL JUNIOŘI, KP JHM KRAJE, BUČOVICE.

Dne 4. 11. 2018 se účastníme 2. kola přeboru Jihomoravského kraje ve volejbalu kadetů, skupiny C. Protože došlo k termínové kolizi s Českým pohárem kadetů, kterého se naše družstvo rovněž účastní, jedou na zápas junioři s kadetem Kubou Sykorou, pro kterého je to jeden z prvních zápasů v této kategorii. Soupeřem nám jsou domácí Bučovice a Vyškov. Cílem bylo skupinu vyhrát a postoupit do skupiny B přeboru a pomoci  Kubovi Sýkorovi odehrát kvalitně zápas v kategorii juniorů. Kluci přistoupili k oběma zápasům svědomitě a zápasy  kontrolovali. Dařilo se smečované  podání  Pejchalovi a Skřivánkovi. Kuba Sýkora odehrál výborné zápasy a v útoku se mu velmi dařilo. Českou Třebovou reprezentovali: Skřivánek, Kadlec, Šplíchal, Pejchal, Kostka a Sykora.

Česká Třebová-Bučovice 3:0

Česká Třebová-Vyškov 3:0