30. 6. 2020 VOLEJBAL JUNIORŮ, TURNAJ V BRNĚ.

V sobotu 30.5.2020 v Brně na kurtech v Lužánkách byl slavnostně ukončen přebor Jihomoravského kraje kadetů a juniorů s předáním medailí. Naše družstvo obsadilo stříbrné místo v celé soutěži a jako družstvo juniorů bylo na místě 1.

Po udělení medailí probíhal Pohár JHM, kterého se zúčastnilo 6 družstev kadetů a juniorů, 14 družstev starších žákyň a 12 družstev juniorek.

Odehráli jsme 2 zápasy ve skupině proti Vyškovu a Holubicím s výhrami 2:0. Následoval zápas se Znojmem, kde jsme těsně prohráli 0:2. Bohužel jsme nebyly v plné sestavě, chyběla nám opora středu Honza Šplíchal či Sam Svoboda, ale kluci si po dlouhé době hru užili a byla vidět snaha všech hráčů.

TJ Sokol Česká Třebová reprezentovali: Michal Bělka, Jan Kadlec, Ondřej Lukáš, , Vláďa Hruška, , Kuba Sýkora, Cyril Šumbera a Míša Štech.

Markéta Bělková

Junioři a juniorky