23. 2. 2019 VOLEJBAL JUNIOREK, TRUTNOV-Č. TŘEBOVÁ, 1. LIGA.

V sobotu 23. 2. 2019 odjíždějí juniorky do Trutnova k dalším zápasům nástavbové části. První dva sety naprosto stejné, dostáváme pěknou „dardu“. Ve třetím setu, soupeř vystřídal a českotřebovská děvčata se „chytla“ a překvapivě již nedala, ač soupeř vrátil hráčky základní řady zpět, soupeři šanci. Českotřebovské dívky začaly „makat a bojovat o každý míč“,        a děvčata z Trutnova se již nebyla schopná ve třech nastávajících setech,vrátit zpět do zápasu. Vyhráváme 3:2.

Průběh druhého zápasu je jako na houpačce, jeden set vyhrávají českotřebovská děvčata, druhý soupeř, třetí set soupeř a čtvrtý set opět vyhrávají českotřebovské dívky. Jsem překvapen z toho, že ani jedno družstvo, které prohrálo set, se nedostalo přes 20 bodů. Že vítězství v jednotlivých setech, bylo tak snadné. Hraje se rozhodující pátý set, který vyhrávají 15:9 českotřebovská děvčata.

Vyhráváme 3:2.

Trutnov-Č. Třebová 2:3, 2:3