6. 2. 2016 JKY N.JIČÍN 1.LIGA

6. 2. 2016 1. liga juniorek-baráž o záchranu-Nový Jičín.

V sobotu dne 6. 2. 2016 hostíme ve hře o udržení v 1. lize JKY, družstvo TJ Nový Jičín.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ NOVÝ JIČÍN                  3 :  0  25:17, 25:20, 25:16

První zápas v baráži o udržení v 1. lize JKY byl zvláštní. Za prvé se neznáme, protože jsou to družstva z jiné skupiny a za druhé, poprvé v životě dívky hrají o udržení v 1. lize.                         Českotřebovské dívky hrály lépe, soupeř se nezmohl na nějaký vážný odpor. Bez problémů vyhráváme první zápas 3:0.

Průběh druhého zápasu je stejný, hrajeme lépe, ale dívky již nejsou tak soustředěné na svůj výkon.                V koncovce 1. setu, začíná soupeř dotahovat náš bodový náskok, ale daří se set vyhrát. Ve druhém setu jsme jednoznačně, lepší soupeře. Třetí set je od začátku zahrán českotřebovskými dívkami velice laxně. Prohrávají 12:7, ale daří se dotáhnout soupeřův náskok a dokonce přidat bod na 18:17. Po chybách soupeře se daří přidat další body, vedeme 23:20. Soupeř přidává dva body a již vedeme rozdílem jednoho bodu. Je potřeba se soustředit na poslední dva míče, a to se daří. Vyhráváme 3:0           i druhý zápas. První zápas byl výkonnostně lepší druhého, ale i tak, díky dívky za to!!!!!!

Hrála a střídala: kapitánka Klimková Linda, Bělková Kristýna, Pešková Tereza, Foldynová Natálie, Voleská Kristýna, Nerudová Monika, Václavková Hana, Bečičková Michaela. Zraněná byla Veronika Šplíchalová.                                                                                                                       Výsledky prvního a druhého kola baráže o 1. ligu.