9. 12. 2017 JKY SVITAVY 1. LIGA

VOLEJBAL 1. LIGA JUNIOREK  SK. C.      TJ SVITAVY - Č. TŘEBOVÁ.

TJ  SVITAVY – TJ SOKOL GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ  1 : 3 25:13, 21:25, 19:25, 16:25

Sobota 9. 12. 2017 odjelo družstvo juniorek odehrát jedenácté a dvanácté kolo 1. ligy juniorek. Začátek zápasu byl z důvodu obsazení místní haly, družstvy žáků v soutěži Č. poháru a 2. ligy žen, posunutý na 9 hod. Hrajeme na jednom hřišti souběh s 2. ligou žen, Svitavy – Havl. Brod.      K dispozici máme blokařky Peškovou, Štefanovou, dále Bělkovou, Klimkovou, Bečičkovou, Foldynovou, Voleskou, Hladílkovou. Kašparová pomáhá družstvu kadetek. Takže na začátku zápasu bylo 9 hráček. První set byla pro českotřebovské dívky obrovská pohroma. Ve druhém setu od začátku prohrávaly a nebyly schopné přes své chyby dotáhnout bodový náskok soupeře. V koncovce setu ještě prohrávaly 18:20, ale podařilo se jim srovnat stav na 21:21. Zbytek koncovky setu již s přehledem dohrály. V průběhu třetího setu českotřebovské dívky stále o několik bodů vedly. Set se podařilo vyhrát 25:19. Třetí set byl do půlky setu vyrovnaný 15:15, jako by se dívkám nechtělo hrát a čekaly na koncovku setu, kterou potom s přehledem dohrávají. Vyhráváme 3:1

TJ  SVITAVY – TJ SOKOL GEODÉZIE ČESKÁ TŘEBOVÁ  0 : 3 18:25, 21:25,  16:25

Druhý zápas, již byl ze strany českotřebovských dívek snadnější. Soupeř již nekladl takový odpor. Ve druhém setu na hřiště pouštíme Foldynovou, která zápas dohrává.

Pod vedením R. Hanzelky Sokol Č. Třebová reprezentovala: Šplíchalová, Pešková, Štefanová, Klimková, Foldynová, Bečičková, Hladílková, Bělková, Voleská.                                                                                                Skupina 1. liga juniorky - 1. část soutěže, skupina C (1-JKY-