17. - 18. 12. 2016 ČP JKY PRAHA

17. – 18. 12. 2016 JKY ČP ČR VE VOLEJBALE PRAHA.

V sobotu dne 17. 12. 2016 v ranních hodinách opět odjíždíme do Prahy – Ruzyně (zde hraje házenou Dukla Praha), kde volejbalový oddíl  Španielka Praha pořádá 2. kolo Českého poháru juniorek. Českotřebovské dívky se udržely v 1. kole, v první osmičce nejlepších družstev Č. poháru               K dispozici jsou dívky: Veronika Šplíchalová, Tereza Peškova, Linda Klimková, Aneta Kőhlerová, Kristýna Bělková, Míša Bečičková, Monika Nerudová. Na okouknutí úrovně této soutěže bereme po prodělané nemoci Dominiku Klíglovou a poprvé bereme s sebou i Anetu Verešpejovou. Zraněná je Kristýna Voleská,  Tereza Kašparová.  V pátek odpoledne volala pí. Foldynová, že Natálie Foldynová nepojede, protože má angínu. V sobotu nás čeká pět zápasů a v neděli dva zápasy.  Soupeřem nám budou družstva: KCM Volejbal Vysočina, TJ Kralupy, TJ Junior Brno, TJ Tatran Střešovice, SK Španielka Řepy-Praha, TJ Svitavy, VK Benešovská 1. volejbalová.

Sobota 17. 12. 2016

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ  –  TJ  JUNIOR BRNO                       0 :  2  19:25, 16:25

Nehrajeme dobře, je to náš první zápas a do tělocvičny dorazíme z různých důvodů, těsně před začátkem zápasu. Družstvo Junioru nám je zakleté. Mají tam dlouhé dívky a to na nás platí. Prohráváme 0:2.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ TATRAN  STŘEŠOVICE          1 :  2  16:25, 27:25, 11:15 Bojujeme, ale strašně chybí libero. Potřebovali bychom vystřídat slabší přihrávající hráčky, ale nemáme za koho. I přesto vyhráváme druhý set a hrajeme rozhodující. Tam si udělají Střešovice několika bodový náskok a ten se českotřebovským dívkám nedaří stáhnout. Prohráváme 1:2.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – SK ŠPANIELKA  ŘEPY                 0 :  2  22:25, 16:25

První set je výkonnostně lepší, ale nedaří se vlastními chybami dohrát koncovku setu. Ve druhém setu, jsme již na Španielku neměli. Jedno z nejlepších družstev Č. poháru, vynikají svoji rychlostí.

TJ SOKOL ČESKÁ  TŘEBOVÁ  –  TJ  SVITAVY                                2 :  0  27:25, 25:14

Družstvo Svitav postoupilo spolu s Benešovskou do první osmičky. Takže chceme-li se udržet v první osmičce, musíme vyhrát. V prvním setu se spolu taháme o každý míč, kdy se daří našim dívkám dohrát koncovku 1. setu. Ten jak se ukázalo, byl pro vývoj zápasu rozhodující. Druhý set již dívky ze Svitav nezvládly. Vyhráváme 2:0

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – VK BENEŠOVSKÁ 1. VOLEJBALOVÁ      2 :  1  25:19, 25:27, 15:7

Benešovská děvčata neznáme, ale jsou vysoká. Chybí jim technika, takže se těžko zjišťuje kam, míč poletí. První set jsme soustředěné a bez problémů vyhráváme. Do druhého setu máme tradiční problém. Opět prohráváme 0:7. dívky se pomalu začínají zvedat, ale není to tak rychlé, aby se jim podařilo vítězně dohrát druhý set. Třetí je jednoznačný debakl dívek z Benešova. Prohrávají 15:7.

Neděle 20. 11. 2016

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – KCTM  VOLEJBAL  VYSOČINA 0 :  2  14:25, 16:25

Čeká nás další těžký zápas, protože Vysočina chce vyhrát první místo 2. kola ČP.   Prohráváme 0:2, po špatném výkonu.

TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – TJ KRALUPY  NAD LABEM                    2 :  0              25:21, 25:23

Dívky Kralup patří mezi nejlepší družstva ČP a stále se perou o nejlepší místa Č. poháru.  I zde si myslela, že to budou mít jednoduché, ale českotřebovským dívkám „chytly saze,“ a soupeře                          z Kralup překvapily výbornou hrou. Bojují o míče v poli a velice slušným servisem a útokem se daří bodovat.  Nejlepší zápas českotřebovských dívek na tomto kole Č. poháru.

Pod vedením R. Hanzelky a J. Fišara, hrála a střídala: kapitánka Veronika Šplíchalová, Linda Klimková, Aneta Kőhlerová, Tereza Pešková, Michaela Bečičková, Kristýna Bělková, Monika Nerudová, Dominika Kliglová a Aneta Verešpejová.