5. 11. 2016 JKY POLIČKA 1. LIGA

5. 11. 2016 1. LIGA JUNIOREK POLIČKA-Č. TŘEBOVÁ.

Sobota dne 5. 11. 2016, byla dalším dnem pokračování 1. ligy JKY. Odjíždíme do Poličky, která je na posledním místě tabulky 1. ligy juniorek bez jediné výhry.

TJ  SPARTAK  POLIČKA  –  TJ  SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ          0 :  3  7:25, 24:26, 25:27

První set odehrály Českotřebovské dívky skvěle, soupeř uhrál pouze 7 bodů. Bohužel takovéto snadné vítězství je hrozně nebezpečné. Stane se, že odpadne soupeř po takovéto „dardě“, a již nic nepředvede, nebo vítězné dívky si myslí, že se soupeř po takovémto výkonu porazí sám a samy nemusí nic dělat. Ve druhém setu vedeme 9:1 a 15:6, zdá se, že set bude opět odehrán vítězně, ale zcela zbytečné vlastní chyby, které pramenily z výpadku soustředění, osobního nasazení a podcenění soupeře, dovolily soupeři dotáhnout českotřebovský bodový náskok na 17:16, dále 24:22. Zkušenost českotřebovských dívek se ukázala v koncovce druhého i třetího setu, který byl svým průběhem podobný. Vyhráváme první zápas 3:0.

TJ  SPARTAK  POLIČKA  –  TJ  SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ          0 :  3  13:25, 7:25, 14:25

Zde není o čem psát. Českotřebovské dívky již neudělaly chyby jako v minulem zápasu a dívky z Poličky jednoznačně přehrály a vyhrály 3:0.

Hrála a střídala: kapitánka Veronika Šplíchalová, Linda Klimková, Tereza Pešková, Aneta Kőhlerová, Natálie Foldynová, Kristýna Voleská, Michaela Bečičková, Hana Václavková. a 1. liga juniorky - skupina D (1-JKY-D)

Skupina 1. liga juniorky - skupina D (1-JKY-D)