19. 9. 2018 JŘI LANŠKROUN KP PCE KRAJE

19. 9. 2018, VOLEJBAL MUŽŮ, Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN B.

Dnes se naše družstvo juniorů, hrající soutěž mužů, utkalo v generálce na sobotní začátek juniorské ligy, s družstvem Lanškrouna B. Hostující družstvo přijelo posilněno o 4 hráče A družstva, hrající 2. ligu. Sami hráči byli plni očekávání, jak se jim, proti silnému družstvu Lanškrouna, bude dařit.   A byl to povedený večer. Kluci sice prohráli oba zápasy, ale vybojovali jeden vítězný set. První zápas na liberu excelentně mimo Skřivánka odpřihrával Jireček, na smeči se dařilo Lukášovi a i Kostkovi. Na středu předvedli rychlé útoky Červinka a Šplíchal. Kadlec nezačal dobře, ale pak se rozehrál k bojovnému výkonu a začalo se mu dařit i na smeči. V druhém zápase se dařilo na liberu Pejchalovi. Hráli: Kostka, Kadlec, Skřivánek V. a L., Pejchal, Šplíchal, Jireček, Bělka, Lukáš a Červinka.

Česká Třebová-Lanškroun B 1:3, 0:3

Zapsal Michal Kadlec