8. 12. 2019 VOLEJBAL, JUNIOŘI, SKUPINA A PŘEBORU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE.

V neděli 8.12.2019 jsme pořádali 3.kolo přeboru Jihomoravského kraje. Čekali nás dva zápasy s družstvy Volejbal Brno pod vedením trenéra Bouly a družstvo Znojma. Udržení ve skupině A pro nás znamenalo jeden zápas vyhrát. V kole 2. jsme porazili družstvo Drásova a prohráli v 5.setu s družstvem Znojma. Čekal nás tedy těžký boj.

První zápas: Č.Třebová – Volejbal Brno      0:3(-24,-12,-16)                                          V prvním setu držíme s družstvem Brna krok a je to boj o každý míč. Prohráváme, kluci věší hlavu. V druhém setu se rozehrává na straně soupeře Benko a my nejsme schopní od něj přijmout podání a dále na něj postavit obranu. V setu třetím se kluci zvedají, ale v přemíře chtění kupí chyby a prohráváme 3:0. Škoda 1. set byl skvělý.

Druhý zápas:   Č. Třebová – Znojmo 3:0(20,19,15)                                                                    1. set vyrovnaný, bylo vidět na klucích, jak moc by chtěli vyhrát a zůstat v 1. skupině JHM kraje a dělají vše, aby to tak bylo. Soupeř začíná dost kazit a kluci získávají mentálně navrch a i v dalších setech si se soupeřem dělají co chtějí. Na soupeři je vidět jak se mu nechce hrát a odevzdanou hrou prohrávají celkem hladce. Pro mne a fanoušky i sami pro sebe kluci odehráli super zápas plný skvělých herních činností. Velká pochvala.

TJ Sokol Česká Třebová reprezentovali: Michal Bělka, Jan Kadlec, Ondřej Lukáš, Jaroslav Koudelný, Vláďa Hruška, Sam Svoboda, Kuba Sýkora, Cyril Šumbera a Míša Štech.