10. 6. 2018 JŘI V.MÝTO KP M2

10. 6. 2018, VOLEJBAL MUŽŮ, Č. TŘEBOVÁ-V. MÝTO.

Dne 10. 6. 2018, jsme v domácím prostředí přivítali v posledním zápase sezóny V. Mýto. V sobotu, po kvalitním výkonu proti Svitavám, jsme věřili, že bychom mohli s V. Mýtem uhrát nějaký ten set. Přesto, že Vysoké Mýto je v tabulce těsně před námi, tak se presentovalo bezchybným výkonem, kdy, pokud kluci chtěli uhrát bod, tak museli složit balón a to bylo proti dobře organizovaném soupeři těžké.  Přesto musel soupeř dávat tajmy, protože  hra byla vyrovnaná. Přesto kluci prohráli 2 x 0:3. Za předvedenou hru musím všechny hráče pochválit. Hra má vzrůstající kvalitu a souhra se zlepšuje a hlavně věci, na kterých pracujeme na trénincích, tak se nám daří je uplatnit v zápasech   Hráli: Kostka, Kadlec, Pejchal, Skřivánek V., Skřivánek L., Lukáš, Šplíchal,  a Červinka.

Č. Třebová-V. Mýto 0:3,  0:3.

Zapsal Michal Kadlec

Junioři a juniorky