10. 2. 2024, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, BRNO-JULIÁNOV-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 10. 2. jsme v ranních hodinách vyrazily směr Brno-Juliánov. Tým Brna známe již z domácího zápasu a byly jsme si vědomy jejich skvělého servisu. První set začal poněkud vlažně, příjem ani útok nebyl precizní a set bohužel prohráváme. Do dalších tří setů jsme nastoupily s bojovnou náladou, zlepšily se příjmy, útok i obrana a díky tomu si připisujeme výhru 3:1.

Po krátké obědové pauzičce nastupujeme do druhého zápasu dne. Bohužel se od začátku nedařilo, a vleklo se to s námi až do konce zápasu. Žádná z herních činnosti nám nešla tak, jak bychom si představovaly, kazily jsme servis a neprosadily jsme se na útoku. Prohráváme 0:3, ale házíme to za hlavu, vracíme se do tréninku a v sobotu 17.2.2024 na domácí půdě se budeme snažit urvat další body do tabulky. Přijďte nás podpořit!

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Sára Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Veronika Šplíchalová, Kateřina Tillingerová.

Česká Třebová – Juliánov 3:1 (-23,19,12,23)

Česká Třebová – Juliánov 0:3 (-11,-22,-24)