20. 5. 2023 VOLEJBAL, MUŽI KP2 PCE KRAJE, CHOCEŇ B.

Družstvu mužů začala jarní část přeboru 2. třídy Pardubického kraje dnes v sobotu 20. 5. 2023 zápasem s družstvem Chocně B. S tímto družstvem jsme na podzim prohráli jediný zápas v soutěži po matném výkonu. Dnes nebyli k dispozici M. Bělka a C. Šumbera, kteří byli omluveni z důvodu přijímacích zkoušek na VŠ. Náhry se musel ujmout M. Štech. Za krásného počasí, s mírným větrem kluci vyhráli první set, v druhém po velkém množství chyb ztratili koncentraci i průběh setu a měl jsem obavy, aby se domácí družstvo nedostalo do hry. Ale hráči našeho družstva zlepšili výkon, a i když druhý set už nezachránili, tak zbylé dva byli v jejich režii. Takže vítězství v prvním zápase 3:1. Do druhého zápasu nastoupil za Č. Třebovou za J. Sýkoru J. Šplíchal, domácí také prostřídali, ale na naše rozjeté družstvo už domácí nestačili. Byla z toho výhra 3:0. Kluci předvedli spolehlivý výkon, bojovnost v poli, razantní útok, a výbornou obranu na síti. Dnes mne mile na útoku překvapil V. Skřivánek. Českou Třebovou reprezentovali: M. Štech, V. Hruška, V. Skřivánek, J. Šplíchal, T. Kalousek, J. Kadlec, J. Sýkora.