21. 1. 2024 VOLEJBAL, MUŽI, POHÁR PCE KRAJE V CHOCNI.

Po pár letech, kdy jsme Pohár PCE kraje mužů nehráli, jsme se letos přihlásili. Slibujeme si těžší zápasy pro naše mladé družstvo, zapojení kluků, kteří studují VŠ a jejich hlavní herní vytížení je v soutěži mužů 2.třídy, která se hraje na podzim a na začátku léta. Letošní termín 1.kola korespondoval Českým pohárem starších žáků. K tomu nemoci, dlouhodobá zranění. Takže se turnaje zúčastnilo 6 hráčů a na poslední chvíli, a to jsem rád, se přidal L. Hruška, Náhru obstaral M. Štech. Bohužel se při došlapu zranil, takže jsme dohrávali v 6-ti lidech. Dnes měl přesun velení na turnaji na starost L. Skřivánek. Svoji funkci zvládl výborně, protože družstvo ve složení T. Kalousek, J. Kalas, M. Štantejský, L. Hruška, L. Skřivánek, C. Šumbera a M. Štech porazilo Pardubičky 2:1, Sokol Pardubice juniory 2:0 a jen s Chocní prohrálo 0:2. Pořadí turnaje 1.Pardubičky, 2. Choceň, 3. Č. Třebová, 4. Pardubice. Všechna družstva postupují do 2. kola.

M. Kadlec

Muži a ženy