5. 11. 2016 ŽENY ŽIŽKOV B 2. LIGA

5. 11. 2016 ČESKÁ TŘEBOVÁ - ŽIŽKOV B

V sobotu 5. listopadu nastoupily na domácí půdě českotřebovské volejbalistky proti týmu Žižkov B.

Do prvního utkání jsme šly s naprostým klidem a jasným cílem - vyhrát. Už od začátku se nám dařilo naši metu plnit, nad soupeřkami jsme projevovaly značnou převahu především v obraně a vcelku bezchybných útocích, drobné chybky v příjmu či mezihře jsme s klidnou hlavou odvrátily a úspěšně skórovaly. Celou dobu jsme hrály svou hru a nepolevily ani na chvíli, což nám nakonec přineslo zaslouženou výhru 3:0.

Do druhého zápasu jsme nastupovaly v obměněné sestavě s trochou nervozity. Hodně jsme se tempem přizpůsobily spoluhráčkám, které se oproti prvnímu zápasu zlepšily, a tak jsme po chvilce prohrávaly s rozdílem pěti bodů. Toto manko se nám ovšem zanedlouho podařilo dotáhnout a první set jsme si nakonec vybojovaly. Rozpačitost nás ovšem neopustila ani ve druhém setu, rozdíl na začátku byl podobný jako v předchozím, bohužel s opačným výsledkem. Třetí set se nám otočit nepodařilo. Koncovka čtvrtého setu byla celkem dramatická, hodně bodů jsme dotáhly, ale nakonec se z vítězství radovaly soupeřky.

Z tohoto zápasu jsme si odnesly cenné 3 body, které nám udržely průběžné 2. místo v tabulce.

Sestava: S. Barešová, P. Trávníčková, M. Drymlová, L. Gottwaldová, I. Horáková, H. Karanská, B. Mikulecká, M. Šemberová, P. Tomanová, L. Totušková, L. Zabranská

Trenérka: R. Kubová