16. 11. 2019 VOLEJBAL ŽENY, JABLONEC NAD NISOU-Č. TŘEBOVÁ, 2. LIGA.

K dalšímu príma výletu jsme v sobotu 16.11.2019 vyrazili do Jablonce nad Nisou a rozhodně jsme nejeli nakupovat Jabloneckou bižu, ale vybojovat 6 bodů do tabulky.

Ranní cesta utíkala v poklidném tempíčku, frčeli jsme dvěma vozy, protože hráček nás vyrazilo jen devět kousků + dva skvělý šoféři J.

Už při rozcvičce bylo vidět, že hodně mladé družstvo na druhé straně sítě bude kvalitním soupeřem plným energie. Bombily smeče jednu za druhou a vysoké blokařky si víceméně jen ze špiček plnily úlohu deblových hráček.  Oba zápasy byly velice vyrovnané, od prvního setu jsme se vždy tahaly o vedení maximálně o bod dva a zase naopak. Bojovalo se v poli a ani my, ani soupeř, jsme si nechtěli dát nic zadarmo. Na obou stranách byly k vidění krásné smeče i radost z bodu. Soupeřky měly i hlasitý motor na tribuně v podobě bubnů a hlasivek mnoha diváků, což tvořilo ve většině případech príma kulisu J. V prvním zápase jsme se ani za stavu 2:0 pro Jabloneckou bižu nechtěli vzdát a po trošku smolně prohraných koncovkách (28:26 a 27:25) jsme zabojovaly a třetí set si připsaly stavem 25:23 v náš prospěch. Ve čtvrtém setu ale soupeřkám lépe vyšel servis a tak prohráváme 3:1. Body chceme odvézt aspoň z druhého matche a tak začínáme s velkou vervou i několikabodovým vedením do koncovky prvního setu.  Jablonecké mlaďasky nás ale dokázaly dotlačit k nakupení vlastních chyb a set otočit na svou stranu. Prohráváme ho 27:25 a i když bojujeme, necháváme soupeřkám další tři body do tabulky a domů vezeme dvě prohry.

Sestava : Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana Karanská, Radka Kubová,
                 Martina Šemberová, Veronika Šplíchalová, Kateřina Tillingerová, Pavla Trávníčková.