20. 1. 2018 ŽENY H.BROD 2.LIGA

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Českotřebovské volejbalistky v sobotu 20. ledna vyrazily v brzkých hodinách na zápas do Havlíčkova Brodu. Hráčky hostí přijely v ne moc hojném počtu (6). Během cesty je potkaly nemalé trable v podobě píchnutí gumy. Díky fanouškům, kteří jeli hráčky podpořit, se podařilo nepříjemnost vyřešit.

Oba dva zápasy byly úplně odlišné. První zápas byl na začátek druhé půli sezóny docela náročný. Trval skoro 2,5 hodiny. Tým hostí již v prvním setu musel dotahovat ztrátu nad týmem domácích. Nakonec však dokázaly tento set obrátit. Po vyhraném setu nastoupily na palubovku volejbalistky z České Třebové v plné ráži a hned od začátku se ujmuly vedení. Jenže ke konci setu se začaly vyskytovat chyby v podobě nepoložení míče. Havlíčkobrodské volejbalistky této situace využily a vyhrály jak druhý set, tak poté i třetí. Do čtvrtého setu hráčky nastoupily s cílem zlepšit své chyby a vyhrát ho. To se holkám podařilo, nicméně v tie-breaku se opět objevily chyby na příjmu a hlavně na podání. Hráčky z České Třebové nakonec prohrály zápas 2:3.

Druhý zápas probíhal úplně odlišně. Českotřebovské hráčky celou dobu držely vedení a měly převahu ve všech herních činnostech. Vyhrály tedy zápas hladce 3:0.

Sestava: Gottwaldová Lenka, Karanská Hana, Kubová Radka, Šemberová Martina,                 Tomanová Pavlína, Trávníčková Pavla.

Trenérka: Horáková Iva

Česká Třebová – Havlíčkův Brod 2:3 (27,-25,-20,17,-11)

Česká Třebová – Havlíčkův Brod 3:0 (17,21,18)