12. 9. 2021 VOLEJBAL, MUŽI-KP PCE Č. TŘEBOVÁ-CHOCEŇ B.

V neděli 12. 9. 2021 nastoupilo družstvo mužů k dalšímu domácímu zápasu. V minulém zápasu se klukům moc nedařilo, něco jsme si řekli a dnes byli kluci jako vyměnění. Hrál se výborný, kvalitní volejbal, proti soupeři, kteří měli ve svém kádru bývalé ligové hráče. Kluci bojovali v poli, povzbuzovali se a předvedli kolektivní výkon. V prvním zápase prohráli smolně první dva sety, ve třetím se zranil Honza Šplíchal, a tak jsme museli v sestavě alternovat. DO druhého zápasu, tak jak to děláme stále, nastoupili kluci, kteří první zápas nehráli. Soupeře jsme v prvních dvou setech k ničemu nepustili. Ve třetím a čtvrtém nám odešel trochu příjem a trochu i bojovnost, ale stále byl k vidění kvalitní volejbal. Do tie-breaku jsme nasadili původní sestavu z prvního setu druhého zápasu (Kadlec, Bělka, Hruška, Sýkora, Štech a Šumbera) a nedařilo se. Za stavu 1:9 pro soupeře to vypadalo s kluky už bledě, ale důrazná domluva a povedené podání našeho kapitána změnilo charakter hry. Soupeře jsme dotáhli na stav 12:12. Koncovka se nám však nepovedla, díky nevhodnému střídání. Kluci si dnes určitě zasloužili za předvedenou bojovnou a kvalitní hru alespoň jednou vyhrát, ale soupeř byl dnes kvalitní a bohužel jsme 2 x prohráli, přesto to byl dnes parádní výkon od všech našich hráčů.

hráli: Bělka, Sýkora, Šplíchal J., Hruška, Kadlec, Lukáš, Štech a Šumbera

Č. Třebová-Choceň B 0:3, 2:3