12. 10. 2019 VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA RUMBURK-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 12.10. jsme ve velmi brzkých ranních hodinách vyrazili k nejvzdálenějšímu soupeři
– až do dalekého Rumburku. Soupeřky jsou nováčkem ve skupině B II. ligy žen, takže jsme se těšily, že si opět zahrajeme proti (pro nás) neznámému družstvu.

Hned v úvodu utkání se ukázalo, že to nebude nic jednoduchého. Hráčky Rumburku na nás nastoupily velmi kvalitním servisem, který nám dělal obrovské problémy na přihrávce, tudíž jsme měly problémy na útoku a odevzdávaly jsme míče na druhou polovinu „zadarmo“ a to soupeřky tvrdě a nekompromisně trestaly. Celý první zápas probíhal ve stejném duchu. Množství našich chyb, které se kupily jedna na druhou a kvalitní, kompaktní výkon soupeřek pro nás v krátkém čase znamenal prohru 0:3.

Do druhého utkání nastupujeme s odhodláním, že předvedeme mnohem lepší výkon, abychom si spravily chuť a reputaci J. V úvodu prvního setu se nám povedlo soupeřkám hru komplikovat a zlepšeným výkonem držet krok, ale díky výbornému podání protihráček se nám opět přestalo dařit na přihrávce a set ztrácíme. Ve druhém setu jasně vedeme, ale bohužel si opět vlastními chybami necháme náskok vzít a trestuhodně prohráváme v koncovce 23:25. Třetí set si protihráčky už pohlídaly a i přes náš zlepšený výkon zaslouženě vítězí v celém utkání Rumburk 3:0.

Doufáme, že  v příštím týdnu na domácí palubovce předvedeme lepší výkon a navážeme na výsledky z prvního kola.

Utkání se koná v hale na Skále proti družstvu Žižkov B od 10ti hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sestava : Iva Horáková, Lenka Valentová, Martina Drymlová, Pavla Trávníčková,