28. 1. 2023 VOLEJBAL, ŽENY 2.LIGA, PRAHA SVBC.

V sobotu 28. 1. se tým českotřebovských žen vydal do Prahy na dvojutkání proti týmu SVBC, který se v tu chvíli nacházel v tabulce na čtvrté příčce. V úvodu nás zaskočily nevyhovující podmínky v podobě velmi nízkého stropu a nefungujících světel, ale přesto jsme do prvního utkání nastoupily s odhodláním urvat cenné body.

Ovšem soupeřky nás od začátku prvního setu tlačily tvrdým servisem i útokem a my nebyly schopné s nimi udržet krok. První set ztrácíme a ani v druhém setu nedokážeme dostatečně reagovat na jejich rychlou hru. V třetím setu se hra obrátila, hodně jsme zatlačily servisem a dostaly se tak do vedení, ale díky vlastním chybám v koncovce i tento set ztrácíme a první zápas končí 0:3 v náš neprospěch.

Po pauze a drobných změnách v sestavě jsme nastoupily do druhého zápasu s tím, že nemáme co ztratit. Bohužel ani teď se nám nedaří, děláme hodně vlastních chyb a nejsme dostatečně důrazné na útoku, což nám soupeřky velmi rychle oplácí. Všechny tři sety mají podobný průběh a my se pouze snažíme dotahovat. K vidění jsou hezké a bojovné výměny, které až příliš často ukončují nešťastné balony do stropních konstrukcí, což ani jednomu z týmů na náladě nepřidává. Druhý zápas končí opět 0:3 a z Prahy tak odjíždíme bez bodu a mírně rozladěné.

V sobotu 4. 2. máme volno, a zveme Vás na náš tradiční Volejbalový ples, který se jako vždy koná v Restauraci na Horách. Na palubovku se vracíme zase v sobotu 11. 2. v 11:00 a v 15:00, kdy na domácím zápase přivítáme tým z Červeného Kostelce.

Sestava : Martina Drymlová, Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldynová, Linda Horáčková,