15. 1. 2022 VOLEJBAL, ŽENY 2.LIGA, BRNO-JULIÁNOV-Č. TŘEBOVÁ.

K úvodnímu mistrovskému utkání v roce 2022 jsme zavítaly změřit síly se Sokolkami z Brna-Juliánov na tartanový povrch v nafukovačce.

První špíl začaly lépe soupeřky. Tlačily nás servisem, na který jsme těžko hledaly odpověď. I za nepříznivého stavu 11:19 v první sadě jsme se nevzdaly a set dotáhly do vypjaté koncovky, kterou nejtěsnějším bodovým rozdílem prohráváme. Následující průběh zápasu se nesl v bojovném duchu a vyrovnaná hra na obou stranách nás dovedla do pátého zkráceného setu. Šťastnější byly při závěrečném hvizdu utkání brněnské hráčky.

Po krátké pauze nastupujeme k odvetě s odhodláním urvat tři body. Od začátku se nám daří zpoza základní čáry vysílat tvrdé servisy na stranu soupeřek. První sadu vyhráváme jasně 25:12. Díky dobré hře v poli, na síti při útoku i obraně, si v dalších setech držíme bodový náskok na soupeřkami. Bez větších problémků získáváme vítězství 3:0.

Domů si vezeme 4 body a stále držíme druhé místo v tabulce. Příští utkání sehrajeme v hale Na Skále 22.1.2022 od 10 hodin proti ženám OP Prostějov.

Sestava: Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková,