7. 10. 2017 ŽENY H.BROD 2. LIGA

VOLEJBAL ŽENY 2.LIGA Č.TŘEBOVÁ-H. BROD.

Českotřebovské volejbalistky v sobotu 7. 10. 2017 přivítaly na domácí půdě družstvo žen z Havlíčkova Brodu.

První utkání bylo jako na houpačce, převaha se v každém setu přelévala ze strany na stranu. Nakonec se domácímu týmu podařilo tento napínavý zápas dotáhnout do vítězného konce tím nejtěsnějším možným rozdílem – 15:13 v rozhodujícím 5. setu.

Do druhého zápasu se nastoupilo ve změněné sestavě, s chutí vyhrát a bez takových nervů, jako v zápase prvním J. Po vyhrané koncovce první sady, opět přišlo zaváhání domácích hráček a druhý set prohráváme tříbodovým rozdílem. Zbytek zápasu už je poté v režii domácích a vítězíme 3:1.

Po dvou kolech odehraných doma, se Třebovačky nacházejí na 3. místě tabulky II. ligy a k dalšímu utkání se vypraví do Prahy na palubovku Střešovic.

Příští domácí utkání se uskuteční 28. 10.  s nováčkem soutěže z Liberce.

Sestava: Marie Divišová, Radka Kubová, Iva Horáková, Lenka Gottwaldová, Hana Karanská,                 Pavla Trávníčková, Martina Šemberová, Barbora Mikulecká, Pavlína Tomanová.