18. 6. 2022 VOLEJBAL, MUŽI KP 2.TŘÍDY, Č.TŘEBOVÁ-LETOHRAD.

V sobotu 18. 6. 2022 nastoupili muži k svému poslednímu zápasu v letošní sezóně. Šlo o zápas o předposlední místo, když Letohrad měl v jarních měsících, výrazně lepší výsledky než na podzim. Kluci po nepodařeném zápase v Lanškrouně nechtěli, aby jim zůstal Černý Petr v rukou. Přístup k zápasu byl úplně jiný než v Lanškrouně. Výborně hrál v poli Sýkora a i Kadlec dnes předvedl velkou bojovnost v poli a tím strhli celé družstvo. Dobře se díky nahrávce kombinovalo v útoku. Tlačili jsme soupeře podáním. Dnes kluci předvedli uvolněný výkon. Soupeř neměl šanci na obrat, ani když jsme celkem často střídali, aby si zahráli všichni kluci. Dnešek byl posledním zápasem pro Ondru Lukáše, který už nebude pokračovat v další sezóně. Mně nezbývá než mu popřát do dalších let hodně zdraví a osobní spokojenosti. Zanechal za ta léta pozitivní nesmazatelnou stopu v chlapeckém volejbale.

-Č. Třebová-Letohrad 3:0, 3:0

Českou Třebovou reprezentovali: Jan Kadlec, Jan Šplíchal, Jakub Sýkora, Ondra Lukáš, Michal Bělka, Vladimír Skřivánek, Michal Štech a Vladislav Hruška.

Michal Kadlec

Muži a ženy