20. 11. 2021 VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA, ČT-SVITAVY.

V sobotu 20.11.2021 jsme na domácím hřišti přivítaly tým Svitavy. Do prvního zápasu jsme nastoupily se vší vervou a snažily se bojovat o každý balón. Dařil se nám servis, příjem a následně i útok, zvlášť musím vyzdvihnout naše výborné bloky, které soupeřkám nedaly šanci. Naše bojovnost nám nakonec přinesla vítězství 3:0.

Druhý zápas už tak jednoznačný nebyl, ale zaručená podívaná to byla. Do druhého zápasu jsme nastoupily s jasným cílem, a to nepovolit a vybojovat si další vítězství, nicméně jsme hned v prvním setu začaly chybovat a tím bodově ztrácet. Přestalo se nám tolik dařit na síti a nedokázaly jsme na soupeřky zatlačit. Po prvním prohraném setu ale neztrácíme hlavu a bojujeme dál, otáčíme a druhý set vyhráváme. Třetí set byl podobný prvnímu a opět díky našim chybám prohráváme. Čtvrtý set jsme opět otočily a tlačily soupeřky my. Po napínavém pátém setu si odnášíme další vítězství.

Z těchto utkání si připisujeme 5 bodů do tabulky.

Sestava: Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva