4. 9. 2021 VOLEJBAL, MUŽI-KP PCE Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN

V sobotu 4. 9. 2021 začala nová sezóna KP PCE kraje 2.třídy mužů, do které kluci vstupují zase s většími zkušenostmi a je předpoklad, že by se mohli více prosazovat než v minulé sezóně. Po kvalitním soustředění a dvou odehraných turnajích byla před dnešním zápasem očekávání velká. Bohužel se nenaplnila, ani výsledkově, ani předvedenou hrou. V prvním zápase kluci málo bojovali, nedařil se příjem podání a mnoho se chybovalo. Konec třetího setu přinesl náznaky zlepšení, ale na obrat to nestačilo.

V druhém zápase se hra zlepšila, ale do ideálu to bylo stále daleko, nicméně jsme v koncovce 1.setu 2.zápasu vedli 23:22, ale 3 naše zbytečné nepřesnosti zhatili naději na výhru. V dalších dvou setech měla hra chvílemi svoji kvalitu, ale na soupeře to nestačilo. K nápravě budeme mít příležitost příští neděli, kdy hrajeme doma s Chocní B.

hráli: Bělka, Sýkora, Skřivánek V., Hruška, Kadlec, Lukáš, Štech a Šumbera

Č. Třebová-Lanškroun 0:3, 0:3