19. 10. 2019 VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA Č. TŘEBOVÁ-ŽIŽKOV B.

V sobotu jsme na domácí půdě přivítaly hráčky z Pražského Žižkova. Po menším počátečním nedorozumění stran zápisu protihráček jsme velmi úspěšně započaly první zápas. Soupeřky měly výbornou hru na síti a v poli. Přesto jsme měly po celou dobu prvního zápasu navrch, naše hra byla velmi sebevědomá a útočná. Celkem hladce vyhráváme první zápas 3:0.

Do druhého zápasu došlo k menším změnám v sestavě. Jak na naší straně, tak na straně protihráček. To se projevilo na údernosti soupeřek. První set se nám dařilo být ve vedení
a první set jsme vyhrály. Bohužel v dalším setu jsme ztratily sebevědomí a téměř to vypadalo, jako bychom ztratily chuť hrát. Nedařilo se nám zastavit soupeřky na síti a náš útok končil (ne)úspěšně v rukách soupeřek. Další dva sety prohráváme. Musely jsme trochu pozměnit sestavu, aby se nám vrátila naše údernost. To se ukázalo jako krok správným směrem a druhý zápas vyhráváme v poměru 3:2.

Na domácí palubovce se znovu představíme v sobotu 9.11.2019 od 11 hodin proti soupeřkám z Červeného Kostelce. Budeme se těšit na vaši podporu J!

Sestava : Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana Karanská, Pavlína