23. 3. 2024 VOLEJBAL, MUŽI POHÁR PCE KRAJE, 3. KOLO VE CHVALETICÍCH.

První set proti Pardubičkám. Klukům se daří dávat esa extraligovému liberu Šelem Brno a hra jako taková je vyrovnaná. V koncovce tak vítězíme kontrolovaným náskokem 6 bodů. Druhý set se ale všechno změnilo. Nepomáháme si servisem a na útoku jsme také slabší. Já jsem dotáhnul svým servisem stav 14:18 na 18:18, ale soupeř znovu odskakuje a v setu vítězí 21:25. Přichází tie-break. V předchozích kolem jsme se vždy radovali my, dnes však soupeř po kruté porážce 5:15. Hned na začátku setu nás soupeř upodával a vytvořil si tak 6 bodový náskok a psychikou pohodu...

Druhý zápas s Chocní jsme narazili na jejich blok. Nemůžeme složit balón a soupeř si na servisu vybírá naše slabá místa. První set 14:25, druhý 11:25.

Třetí zápas pro Pardubicím: 13:25, 13:25.
Bohužel třetí zápas po sobě bez přestávky. Horší soustředěnost, slabší útok. Škoda prohraného zápasu.

Dnešní výsledek v součtu s výsledky z předchozích turnajů nám vynesl celkové 3.místo, což není špatné. V soutěži jsme nenašli recept jen na družstvo Chocně B, které jsme za 3 turnaje neporazili. Soutěž jsme odehráli s dravým mládím-4 kluci věkově starší žáci, a zkušeností-Skřivánek, Šumbera a Šplíchal. První dvě družstva postupují do finále východočeské oblasti. Dnes turnaj odehráli: V. Skřivánek, C. Šumbera, T. Kalousek, J. Kalas, M. Homoláč, Š. Hübl, L. Dašek a L. Halva. Dnes družstvo vedl a článek sepsal V. Skřivánek.