7. 1. 2017 ŽENY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2.LIGA

7. 1. 2017 2.LIGA ŽEN-TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ-ŽĎÁR NAD SÁZAVOU.

Po vánoční pauze jsme nastoupily na domácí palubovce proti celku ze Žďáru nad Sázavou. Věděly jsme, že to nebudou lehké dva zápasy, jelikož v první půlce jsme s nimi dvakrát prohrály. Proto jsme šly do zápasů odhodlány dvakrát vyhrát a porážky jim vrátit.

Přestože jsme byly oslabeny na postu libera, vlétly jsme do zápasu velice dobře. Všechny herní činnosti se nám dařily a hlavně podání bylo pro naše družstvo velkou zbraní. Proto po dvou hladce vyhraných setech nasvědčovalo vše tomu, že utkání proběhne hladce v náš prospěch. Bohužel na úvod třetí sady jsme udělaly několik banálních chyb a soupeř nám unikl na rozdíl sedmi bodů. V závěru setu jsme prohrávaly rozdílem 24:18, přesto jsme nechtěly soupeři set darovat. Bojovností a dobrým servisem H. Karanské jsme stav srovnaly na 24:24. Už to vypadalo, že zápas dotáhneme do vítězného konce, ale bohužel soupeř tuto sadu získal v poměru 26:24. Následně vyhrál ve stejném poměru i set následující. Za stavu 2:2 na sety, jsme byly rozhodnuté a nahecované, že zkrácenou sadu získáme a odneseme si alespoň dva body do tabulky. Vše šlo podle plánu a v tie-breaku jsme celou dobu vedly, až v závěru se soupeř zlepšenou hrou dostal do vedení o dva body, ale nakonec jsme po bojovné koncovce tento set vyhrály 15:13 a získaly tak první utkání v poměru 3:2.

Po krátké pauze jsme nastoupily do druhého utkání, první set se však příliš nepovedl a soupeř nás v něm hladce přehrál. Po prohrané sadě si hlavní slovo vzala stěžejní hráčka týmu I. Horáková ,,Přeci jsme druhý zápas nepřišly odchodit a prohrát …..'' družstvo si tato slova vzalo k srdci, začalo šlapat a hrát opět svojí hru. Soupeři jsme v dalších třech setech nedaly šanci a dovedly zápas do vítězného konce v poměru 3:1.

Příští víkend (14. 1. 2017) nás čeká další těžký soupeř a to Nymburk, který je momentálně v tabulce na prvním místě.

Příští domácí utkání Třebovačky sehrají v sobotu 21. 1. 2017 od 9 a 13 hodin.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světla, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská                                   Hana, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina, Tomanová Pavlína, Zabranská Lucie

Trenérka: Dejdarová Hana

3:2 (14,22,-24,-24,13)

3:1 (-16,15,14,21)