11. 2. 2017 ŽENY PRAHA 2. LIGA

11. 2. 2017 2. LIGA ŽEN VE VOLEJBALE TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ-ŽIŽKOV PRAHA B.

V sobotu 11. 2. jsme vyrazily k utkání na pražský Žižkov. Našim cílem bylo odvést si plný počet bodů, ale věděly jsme, že to nebude nic jednoduchého. Pražandy totiž umí být velice nepříjemný soupeř, i přes to, že se nacházejí až na posledním místě tabulky.

K prvnímu zápasu jsme nastoupily v obvyklé sestavě. První set předvádíme naši hru, téměř bez chyb a proto si soupeřky uhrály pouze 14 bodů. Jenže poté opadává koncentrace, tím přibývá chyb a set ztrácíme se ziskem 21 bodů. Do třetí sady se snažíme vše zlepšit, ale nedaří se nám to dle našich představ. Naštěstí jsme měly lepší koncovku a tento set vyhráváme nejtěsnějším možným rozdílem 25:23. Bohužel čtvrtý set se nám vůbec nepovedl a tak musíme do rozhodujícího tie-breaku. Tam jsme byly lepším týmem a vyhráváme poměrem 15:12.

Do druhého utkání, posilněny dobrým obědem, nastupujeme s vírou, že předvedeme lepší výkon. První sada tomu bohužel vůbec nenapovídá, prohráváme o čtyři míče. Další dva sety jsme v koncovkách předvedly méně chyb než soupeřky a ujímáme se vedení 2:1. Do další sady jdeme s tím, že to bude sada poslední - a to se nám povedlo. Zlepšily jsme všechny herní činnosti a po jasném výsledku 14:25 v tomto utkání vítězíme 3:1.

Sice jsme si neodvezly plný počet bodů, ale pětka je také hezké číslo. A po tomto víkendu nadále držíme v tabulce první místo J.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světlana, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                 Horáková Iva, Karanská Hana, Mikulecká Barbora, Šemberová Martina, Tomanová                  Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie

Česká Třebová – Žižkov 3:2 (14,-21,23,-14,12)

Česká Třebová – Žižkov 3:1 (-21,21,22,14)