Volejbalový ples 2. 2. 2019.

Rok se s rokem sešel a opět prostory sálu a restaurace na Horách zaplnili hosté volejbalového plesu. Organizaci měly na svých "bedrech" volejbalistky českotřebovského Sokola ve spolupráci s Geodézií Česká Třebová.

Letos se napsal už 8. ročník a moc nás těší, že je o ples z řad návštěvníků takový zájem J, jelikož bylo beznadějně vyprodáno. Tradičně vše vypuklo ve 20 hodin, první slovo patřilo moderátorce Štěpánce Pospíšilové, které tímto děkujeme J! Seznámila hosty s programem samotného plesu, řekla několik organizačních informací a v pár větách shrnula působení volejbalistek v sezóně. Poté přišlo na řadu předtančení, které obstaraly ženy ze všestrannosti Sokola. Vystoupení se moc povedlo a ženy byly oceněny mohutným potleskem. K poslechu i tanci hrál DJ René Kulhavý, který bavil hosty až do brzkých ranních hodin. V průběhu večera bylo možno zakoupit losy do malé i velké soutěže o ceny. Čekání na hlavní slosování zpestřily dvě zábavné soutěže a s úderem půlnoci začalo napínavé losování hodnotných cen. Jako první cena byl dort, který dal výherce do dražby a výtěžek z ní byl věnován volejbalovým ženám na sportování. Děkujeme!!! Některým přálo štěstí více, některým méně, ale to nevadí, příští rok to můžete zkusit znovu J!

Chtěly bychom vyjádřit velké DÍKY našim sponzorům, partnerovi Geodézii Česká Třebová, všem, co se podíleli na přípravách plesu a kolektivu zaměstnanců Restaurace Na Horách.

Pevně věříme, že se akce líbila a sejdeme se příští rok zase J!

Horáková Iva

Muži a ženy