9. 12. 2023, VOLEJBAL, ŽENY 2.LIGA, ČVUT PRAHA-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 9.12.2023 jsme vyrazily už potřetí v této sezoně do našeho hlavního města. Tentokrát nás čekaly soupeřky z týmu ČVUT Praha, které si drží 2.místo v tabulce.

Už v prvním setu jsme zjistily, že to bude náročný „boj“. Soupeřky měly výborné pole a prosadit se v útoku nebylo vůbec jednoduché. Po velice vyrovnaných výkonech nakonec první zápas vyhráváme 3:2.

Do druhého zápasu nastupujeme velice dobře, daří se nám na servisu i útoku a první set vyhráváme 25:19. Věřily jsme ve stejný průběh v dalších setech, ovšem soupeřky se tak snadno vzdát nechtěly.

Přitvrdily servis, který nám zkomplikoval přihrávku a tím, samozřejmě, i útok. Hru v poli měly velice kvalitní a pokud my jsme neměly opravdu razantní útok, tak „vyčapaly“ téměř vše.

Kolikrát to byly opravdu dlouhé výměny a bojovnost byla na obou stranách, ovšem my tentokrát více chybovaly, a tak druhý zápas prohráváme 1:3.

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Linda Klimková, Pavlína Krejsová, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová, Pavlína Vávrová, Kristýna Voleská.

Česká Třebová – VSK ČVUT Praha 3:2 (21,-21,-24,21,8)

Česká Třebová – VSK ČVUT Praha 1:3 (19,-19,-22,-18)