14. 1. 2017 ŽENY NYMBURK 2.LIGA

14. 1. 2017 TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ – NYMBURK.

Dne 14. 1. 2017 se hráčky České Třebové vydaly odehrát další kolo zápasů. Tentokrát proti Nymburku, který vévodí tabulce.  Třebovačky odjížděly plné odhodlání nymburský tým sesadit na druhé místo.

S tímto odhodláním vlétly do prvního setu, který vyhrály a po důrazném servisu i kvalitní hře na síti nedaly soupeřkám šanci. V druhé sadě se bohužel na straně třebovaček nahromadilo více chyb a menší útočná úspěšnost, což dalo soupeřkám šanci se rozehrát a set vyhrát. V třetím setu rozjeté hráčky Nymburku nedaly šanci set zvrátit na stranu Třebové a s přehledem sadu vyhrály. Ve čtvrtém setu došlo ke změnám na postu nahrávačky, kdy místo M. Šemberové nastoupila L. Gottwaldová, na post univerzála se posunula S. Barešová a na smeč L.Zabranská. V obměněné sestavě hráčky chytily druhý dech a pro získání setu dělaly, co mohly, aby zastavily rozjeté soupeřky. V dramatické a vyrovnané koncovce však bohužel neuspěly a Nymburk vyhrál 3:1.

Na druhý zápas byly Sokolky odhodlané již více bodů nymburským nedarovat a nenechat je zvýšit náskok v tabulce.  Zápas zahájily v pozměněné sestavě na postu nahrávačky, univerzálky a smečařky.  I přes dobrý herní projev bohužel první set prohrály, ale v následujících setech již soupeřkám nedovolily zvítězit. Úspěch byl založen na kvalitním a bojovném polařském výkonu a důrazné práci na síti. Následující 3 sety třebovačky zvládly vždy lépe než soupeřky, což znamenalo zaslouženou výhru 3:1.

Další kolo se odehraje na domácí palubovce v sobotu 21.1.2017 od 9h a 13h proti třetímu týmu tabulky, Červenému Kostelci.

Sestava: Andrlová Daniela, Barešová Světla, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka,                 Horáková Iva, Karanská Hana, Šemberová Martina, Tomanová                 Pavlína, Trávníčková Pavla, Zabranská Lucie