27. 11. 2021, VOLEJBAL ŽENY, ŠLAPANICE-Č. TŘEBOVÁ, 2. LIGA.

V předposledním kole letošního roku nás čekal soupeř, který od začátku sezóny kraluje tabulce naší skupiny, a tak jsme se za ním 27.11.2021 vydaly do Šlapanic. Na soupeře jsme před utkáním ztrácely pouze tři body, a tak jsme měly naději, že bychom mohly s pořadím v tabulce trochu zamíchat.

Ovšem hned první set prvního zápasu nás vyvedl z omylu. Soupeřky byly perfektně sehrané, fungoval jim servis, příjem i celková obrana. Na druhou stranu nám nefungovalo vůbec nic, takže první zápas neměl dlouhé trvání a my odcházely do šatny s porážkou 0:3 (-18,-18,-14).

Do druhého zápasu jsme nastoupily s tím, že už nemůžeme nic ztratit a půjdeme do hry naplno. Což se nám v prvním setu také podařilo, vyšlo nám několik útoků, zlepšil se nám servis, a tak jsme dokázaly set dotáhnout do vítězného konce. Bohužel další dva sety Šlapanice opět zahrály svůj standard a my nebyly schopné odvrátit prohru. Ve čtvrtém setu jsme se soupeřem sehrály napínavou koncovku a chvíli to vypadalo, že utkání dovedeme do tie-breaku. Nakonec se tak bohužel nestalo a druhé utkání prohráváme 1:3 (18, -23,-13,-23).

I přes dvě prohry si stále držíme 2. místo v tabulce a 4.12. přivítáme doma VK Prostějov B.

Sestava: Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva
                Horáková, Linda Klimková, Mikulecká Barbora, Lenka Valentová, Pavlína Vávrová.

Česká Třebová – Šlapanice 0:3 (-18,-18,-14)

Česká Třebová – Šlapanice 1:3 (18,-23,-13,-23)