14. 1. 2023, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, TURNOV-Č. TŘEBOVÁ.

Dne 14.1.2023 jsme vyjely k prvnímu mistrovskému utkání druhé poloviny soutěže do Turnova, který se nachází až na konci tabulky. I proto jsme doufaly v plný zisk bodů. Do prvního zápasu jsme nastoupily poněkud vlažně, soupeřky s námi držely krok a vzdorovaly až do koncovky, ve které jsme nakonec dokázaly zvítězit. Do dalšího setu se nám podařilo vstoupit mnohem lépe a kvalitním servisem se nám povedlo vytvořit pohodlný náskok, který jsme udržely až do konce. I třetí set se nesl v podobném duchu a bylo z toho pohodové vítězství 3:0.

Do druhého utkání jsme nastoupily opět s cílem získat plný počet bodů. Ale soupeřky zlepšily všechny herní činnosti a trápily nás servisem a bojovnou hrou v poli. Všechny sety byly vyrovnané téměř do koncovek, ale naštěstí se nám v každé z nich podařilo soupeřkám utéct a dotáhnout utkání do šťastného konce poměrem 3:0. Z Libereckého kraje přivážíme "povinných" 6 bodů a těšíme se na další utkání, které odehrajeme na domácí palubovce 21.ledna s družstvem z nedalekých Svitav. Přijďte zafandit :)

Sestava : Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldynová, Linda Horáčková, Iva Horáková,