11. 1. 2020 VOLEJBAL ŽENY, CHABAŘOVICE-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 11.1.2020 jsme vyrazily opět v brzkých ranních hodinách na další dlouhý výlet, tentokrát do Chabařovic (okres Ústí nad Labem), abychom obhájily výhru z domácí palubovky.

Soupeřky už jsme znaly z prvních dvou kol, takže jsme věděly, co od jejich hry očekávat.

Do prvního zápasu jsme oba týmy nastoupily naplno a bojovalo se opravdu o každý bod, což vedlo k dlouhým výměnám, které ve většině případů úspěšně zakončovaly soupeřky. Nás to samozřejmě nezastavilo a bojovaly jsme dál, jak v poli, tak i na síti. Jejich rychlé hře jsme ale bohužel nestačily a první dva sety prohrály. Ve třetím setu jsme využily chybování soupeřek, začaly je tlačit pod sebe a držely si bodový náskok, tudíž třetí set vyhráváme. Ve čtvrtém setu se nám opět začalo dařit méně než soupeřkám, takže po napínavém boji prohráváme první zápas 1:3.

Do druhého zápasu znovu nastupujeme s velikou vervou a za cíl máme vybojovat aspoň tři body z druhého zápasu. Začalo se nám více dařit i na síti a tím jsme mohly soupeřky tlačit k chybám, nicméně po opět dlouhých výměnách v koncovkách prohráváme první dva sety. Ve třetím setu, jak už tomu bylo v prvním zápase, byl viditelný bodový náskok téměř po celý set, ale naneštěstí se soupeřkám podařilo v koncovce hru obrátit, a tak prohráváme i druhý zápas, avšak se zvednutou hlavou.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana