3. 12. 2022, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-ŠELMY BRNO B.

V sobotu jsme přivítaly na domácím hřišti soupeřky z Brna. Od začátku bylo jasné, že zápas nebude “zadarmo”, což se potvrdilo hned v prvním setu, v jehož průběhu jsme se rvaly doslova o každý bod. Díky naší přesnosti ve hře a soupeřovým chybám byl tak první i druhý set náš. Ve třetím setu jsme však i přes značný bodový náskok povolily na příjmu a soupeř nás tak přetlačil servisem, až do prohrané koncovky. Nicméně do čtvrtého setu jsme opět nastoupily naplno a vyhráváme 3:1.

Po dlouhé souběhové pauze nás čekal druhý zápas, který měl podobný průběh jako předešlý, a i přes první prohraný set se nám podařilo znovu 3:1 zvítězit.

Diváci tak mohli být svědky dlouhých výměn i napínavých zvratů, které nám nakonec přinesly dalších 6 bodů do tabulky a drží nás tak na druhé příčce.

V sobotu 17.12. vás tímto zveme na poslední zápas v tomto roce, ve kterém se utkáme s dosavadní jedničkou Bohemians Praha.

Sestava : Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková,