14.10.2023 VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA, Č.TŘEBOVÁ-BOHEMIANS PRAHA.

V sobotu 14.10. jsme se v nové sezóně poprvé představily na domácí palubovce proti týmu Bohemians Praha. Do zápasu jsme bohužel nevstoupily nejlépe, soupeřky nás tlačily kvalitním servisem a výbornou obranou v poli. Celé první dva sety jsme tahaly za kratší konec a podle toho také vypadalo skóre 0:2. Do 3. setu jsme vstoupily mnohem lépe, a naopak soupeřkám se již tolik nedařilo. Bojovnou hrou se nám povedlo vyrovnat utkání na 2:2 a čekal nás tiebreak. Když už jsme se dostaly tak daleko, samozřejmě jsme chtěly potvrdit obrat v zápase, ale vstup do pátého setu se nám vůbec nepovedl, najednou jsme prohrávaly 1:6. Poté jsme se uklidnily a trpělivou hrou se nám povedl obrat a vítězství v tiebreaku nejtěsnějším možným rozdílem.

Do druhého utkání se nám povedlo vstoupit mnohem lépe. Soupeřky nás sice pořád trápily velmi dobrým podáním, ale dařilo se nám lépe přihrávat a kvalitním (chytrým) útokem jsme dostaly soupeřky pod tlak. Vedeme 2:0. Ale to bychom nebyly my, abychom neklopýtly 😊. Ve třetím setu se nám přestalo dařit, nefungovala přihrávka ani útok, set prohráváme. Čtvrtý set jsme chtěly „urvat“ za každou cenu a opět koncentrovaným výkonem jsme si dokráčely k celkovému vítězství 3:1.

Další domácí utkání nás čeká 4.11. proti soupeřkám z Brna – Juliánov, těšíme se na Vás 😊!

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Natálie Foldýnová, Barbora Hlavatá, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová, Kateřina Tillingerová, Voleská Kristýna.

Česká Třebová – Bohemians 3:2 (-18,-20,21,15,13)

Česká Třebová – Bohemians 3:1 (21,17,-17,17)