11. 2. 2024 VOLEJBAL, MUŽI POHÁR PCE KRAJE, 2. KOLO V Č. TŘEBOVÉ.

V neděli jsme pořádali 2. kolo turnaje Poháru Pardubického kraje. V 1. kole jsme skončili na 3. místě. Do finále této soutěže postupují všechna 4 družstva, která se dnešního turnaje účastnila. Bohužel se dnešního turnaje nemohli účastnit Halva, Homoláč, Hübl a Dašek, kteří se o tomto víkendu účastní ČP starších žáků ve společném družstvu s družstvem Svitav. Dnešního turnaje se nakonec zúčastnili T. Kalousek, J. Šplíchal, V. Skřivánek, M. Štantejský, C. Šumbera a K. Sixta. Do poslední chvíle nebylo jasné, zda bude moci Kája nastoupit z důvodu lehkého zranění. Nakonec celý turnaj od nahrával velice slušně. Kluci v této sestavě ještě nehráli. Chvíli trvalo, než se sehráli, ale pak předváděli slušný výkon. Každý přispěl k celkovému výsledku svým podílem. Kluci překvapili velkou bojovností a snahou porvat se o výsledek v posledním zápase s již jasným vítězem, družstvem Pardubiček. Po těsně vyhraném prvním setu kluci dostali „splachovák“10:25. Ale našli morál a tie-break vybojovali. Dnešní turnaj splnil to, proč ho kluci hrají.

M. Kadlec

Muži a ženy