6. 10. 2018 ŽENY ŽĎÁR N.S. 2. LIGA

6. 10. 2018 VOLEJBAL ŽENY, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU-Č. TŘEBOVÁ, 2. LIGA.

První říjnový víkend zahájily svoji sezónu také třebovské ženy, které čekal na úvod výjezd do Žďáru nad Sázavou. Nová sezóna přinesla nové tváře, a i díky tomu se odjely poprat o body v počtu dvanácti hráček.

V prvním zápase nás soupeřky od začátku trápily tvrdým servisem, který pro nás bylo těžké zpracovat a od toho se odvíjela celá hra. Přispěly tomu i vysoké bloky, se kterými jsme si musely poradit. Po prvním prohraném setu jsme zabojovaly a druhý set vyhrály v napínavé koncovce. Další sety se bohužel nevydařily a zápas končí výsledkem 1:3.

Do druhého zápasu nastoupila obměněná sestava připravená vybojovat výhru. To se potvrdilo po prvním setu, který jsme vyhrály. Soupeřky ale opět přitvrdily servis a zlepšily hru v poli, takže se dostaly do hry a my po neproměněném matchballu za stavu 2:1 domů přivážíme jeden bod, jako odměnu za bojovnost.

Sestava: Divišová Marie, Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva,                Karanská Hana, Krejsová Pavlína, Kubová Radka, Šemberová Martina,                Šplíchalová Veronika, Tillingerová Kateřina, Tomanová Pavlína, Zabranská Lucie.