27. 1. 2024, VOLEJBAL ŽENY 2. LIGA Č. TŘEBOVÁ-ŽIŽKOV B.

V sobotu 27. 1. jsme na domácí palubovce přivítaly družstvo TJ Sokol Žižkov I. Pražské družstvo je velmi bojovné a aktuálně drží celkově čtvrtou příčku v tabulce.  Již od začátku víme, že to nebudou lehké zápasy. První set se bojuje o každý míč a pro diváky je to skvělá podívaná. Druhý set byl jednoznačně v naší režii, a tak jsme vyhlížely zasloužené vítězství. Bohužel na konci třetího setu, který byl velmi vyrovnaný, došlo k nešťastnému zranění naší hráčky. Po ošetření došlo tedy k promíchaní sestavy a následoval hodně vyrovnaný boj o třetí set. Ten jsme úspěšně zvládly a vyhrály 3:0.

Pauzu vyplnil napínavý zápas mezi družstvem mužů z Rybníka a Svitav.

Do druhého zápasu vstupujeme trochu chladněji. Jsme méně důrazné na útoku a bohužel i na servise jsme povolily. Soupeřkám se začíná dařit a po zásluze jim patří první set. Druhý set se dostáváme k úspěšnějšímu zakončením a srovnáváme na 1:1. V dalších setech se snažíme být důraznější, ale děláme více chyb a prohráváme 1:3.

Další venkovní zápas odehrajeme 10. 2. proti družstvu TJ Sokol Brno-Juliánov.

Sestava: Pavla Ehrenbergerová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Pavlína Krejsová, Radka Kubová, Martina Šemberová, Veronika Šplíchalová, Kateřina Tillingerová, Pavlína Vávrová.

Česká Třebová – Žižkov 3:0 (23,9,29)

Česká Třebová – Žižkov 1:3 (-16,16,-17,-22)