11. 11. 2023, VOLEJBAL, ŽENY 2. LIGA Č. KOSTELEC-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 11.11.2023 jsme vyrazily za soupeřkami do Červeného Kostelce. Tým Č. Kostelce je sice ve spodní části tabulky, ale soupeřky známe a předpokládaly jsme, že to nebude snadný zápas.

První set byl v naši režii, a to díky kvalitnímu servisu, se kterým se soupeřky trochu trápily, a když už se jim podařilo přihrát, tak narazily na naše dobře postavené bloky. Vyhráváme 25:14.

Hned v úvodu druhého setu se to, ale otočilo a hráčky Č. Kostelce se dostaly do vedení, tentokrát zase tlačily servisem nás a nám se přestalo dařit i v ostatních herních činnostech. Pak jsme se ale vzchopily a dotáhly jsme druhý set do vítězného konce těsným bodovým výsledkem 26:24. Ve třetím setu už jsme si zase hrály „svoji hru“ a zápas vyhráváme 3:0.

Do druhého zápasu nastupujeme v lehce pozměněné sestavě a věříme, že zápas bude mít podobný průběh. První dva sety se nám podařilo vyhrát, i když soupeřky zlepšily hru v poli a měly jsme větší problém se prosadit. Ve třetím setu jsme soupeřky nechaly rozehrát a nám se přestalo dařit jak na přihrávce, tak i v útoku a prohráváme 24:26. Podobný průběh měl i čtvrtý set, kdy opět prohráváme dvoubodovým rozdílem 23:25. Tiebreak, bohužel nevyšel podle našich představ a druhý zápas prohráváme 2:3.

Sestava: Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková, Hana Karanská, Linda Klimková, Pavlína Krejsová, Radka Kubová, Veronika Šplíchalová, Kristýna Voleská.

Česká Třebová – Červený Kostelec 3:0 (14,24,15)

Česká Třebová – Červený Kostelec 2:3 (18,22,-24,-23,-12)